Adobé Fotoshop – ratunek dla niedoskonałości

fotoshop8Prawdopodobnie większość z fotografów spotkała się z problemem takim że modelka nie do końca spełniała oczekiwania, była ładna lecz jednak posiadała jakieś ‘ale’. Może wyglądała zbyt naturalnie, może jakieś

kurze łapki, albo kilogram więcej niż byśmy chcieli? Na całe szczęście nowej generacji kosmetyki Adobé Fotoshop (nie mylcie z Adobe Photoshop – Profesjonalny program do obróbki zdjęć) przychodzi z pomocą i upora się ze wszystkimi problemami w mgnieniu oka.

fotoshop1fotoshop9

W końcu odpowiedzialność grafika lub retuszera za niezliczone poprawki w programach do obróbki zdjęć spada na kosmetyki Fotoshop. Każdy z pewnością wolałby więcej czasu spędzać przecież z aparatem niż przy tablecie i programie do edycji zdjęć.

fotoshop3

Bedziemy mogli dla naszych modelek dobrać idealne metody upiększania z kosmetykami od Adobé Fotoshop.

fotoshop8fotoshop6

Które po ich użyciu przerodzą się w prawdziwe boginie, identyczne do tych wszystkich niesamowicie atrakcyjnych gwiazd hollywoodu, celebrytek, które patrzą uwodzicielsko z okładek kolorowych magazynów.

fotoshop2fotoshop4

Co by się stało gdyby Adobé Fotoshop wszedł na rynek bez umiejętnej promocji? Konieczcie zobaczcie film reklamowy który został przygotowany przez Kalifornijskiego filmowca Jesse Rosten, a z pewnością zapragniecie nabyć wyżej opisane kosmetyki dla swoich modelek.

fotoshop5